Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić komendy skyblocka po polsku ? (IslandWorld)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zrobić żeby komendy w IslandWorld były po polsku ? żeby zamiast Island była wyspa, nie w skrypcie bo tam mogę sobie tylko najwyżej spolszczyć jedną komendę z IslandWorld. Ktoś kiedyś pisał że to w commanderze trzeba zrobić tylko że jak ja spróbowałem to i komenda /island nie działała i /wyspa też nie działała. Proszę o waszą pomoc, nie płacę za skrypty/pluginy bo ledwo utrzymuję serwer. Nie posiadam Skype


 

Opublikowano

Niestety tego tak latwo sie nie da edytowac..

Chyba ze chcesz np zeby byla komenda /wyspa stworz i /is create. Jesli natomiast chcesz tylko spolszczoną komende to musisz sie juz pobawic elpisą. :)

 

Extreme wejdz na serwer

Pomogłem? Kliknij magiczny guzik - Lubie To

Opublikowano

@Edit

Jeżeli nie potrafisz dalej tego zrobić napisz na pw

Tutaj masz skrypt:

I potem zamieniasz tylko sobie komendy:

Wytabuj sobie

I zmień wiadmości w pliku messages.yml

command /wyspa [<text>] [<text>]
(tab)trigger:
(tab(tab)if arg 1 is not set:
(tab)(tab)(tab)send "Tutaj informacje, spis komend itp" to player 
(tab)(tab)if arg 1 is "stworz":
(tab)(tab)(tab)make player execute command "/island create"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...